View Our Website View All Jobs

Social Media Specialist

Social Media Specialist /

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do wiodącej firmy tradingowej na świecie

W ciągu zaledwie 15 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Dziś zatrudniamy ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Indie, Chiny, Rosję po Hiszpanię. Wspieramy naszych pracowników na drodze osiągnięcia sukcesu w roli traderów. Zatrudniamy młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi. Ludzi takich jak Ty.

Co oferujemy:

Dynamicznie rozwijającą się rolę, na której kształtowanie będziesz mieć realny wpływ. Autonomię, elastyczność w działaniu i okazję do wdrażania pomysłów i innowacyjnych rozwiązań, wspierających realizację strategii employer branding i attraction w OSTC.

Twoje zadania:

  • Tworzenie strategii social media i wdrażanie jej we wszystkich kanałach social media wykorzystywanych obecnie przez OSTC oraz rozwijanie i implementację nowych kierunków rozwoju w tym zakresie.
  • Prowadzenie profilu OSTC oraz kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.
  • Tworzenie treści na profile w social media (Facebook, Instagram).
  • Angażowanie społeczności wokół profili OSTC w social media poprzez kreowanie i planowanie akcji promocyjnych, konkursów.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji.
  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej i wsparcie wewnętrznych działań employer brandingowych.
  • Dodatkowe obowiązki:
    • Koordynacja procesu produkcji materiałów marketingowych oraz brandingowych (w tym opracowywanie projektów zgodnie z przyjętym EB oraz współpraca z dostawcami).
    • Przygotowywanie grafik w Photoshopie oraz Adobe Illustrator.

Poszukujemy osób, które lubią spędzać czas w mediach społecznościowych i z sukcesami łączą swoją pasję z pracą zawodową. A dodatkowo:

  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia profili w social media (mile widziane doświadczenie po stronie agencji).
  • Znajomości rynku social mediów, w szczególności środowiska Facebook i Instagram.
  • Znajomości narzędzi analitycznych Google Analytics, Menadżera reklam i statystyki Facebook.
  • Doświadczenia w zakresie tworzenia treści na stronie internetowej, tzw. "lekkie pióro".
  • Wysokich kompetencji komunikacyjnych, poprawności językowej, kreatywności i kultury języka.
  • Bezbłędnego redagowania informacji.
  • Znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji (Photoshop, Adobe Illustrator).
  • Podstawowej wiedzy na temat SEO.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w mowie i pismie)

Skorzystaj z szansy. Aplikuj teraz.

Dowiedz się więcej o OSTC, sprawdź naszą stronę:  www.ostc.com      www.taketheopportunity.com

Required*
Attach resume as .pdf, .doc, or .docx (limit 2MB) or Paste resume

Paste your resume here or Attach resume file