View Our Website View All Jobs

Międzynarodowy Ambasador OSTC 2018/2019

Międzynarodowy Program Ambasadorski OSTC 2018/2019

Szukasz nowych wyzwań? Studia to dla Ciebie za mało?  Zostań Ambasadorem OSTC!

Dołącz do wiodącej firmy tradingowej na świecie.

W ciągu zaledwie 19 lat OSTC stało się jedną z największych firm tradingowych na świecie. Dziś zatrudniamy ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Indie, Chiny, Rosję po Hiszpanię. Wspieramy naszych pracowników na drodze osiągnięcia sukcesu w roli traderów. Szukamy młodych, ambitnych i utalentowanych ludzi. Ludzi takich jak Ty.

Twoje zadania:

  • tłumaczenie postów na język ukraiński
  • odpowiadanie na komentarze w języku ukraińskim
  • udostępnianie postów OSTC na grupach ukraińskich
  • pomoc w rekrutacji ukraińskich studentów
  • research miejsc zrzeszających studentów z Ukrainy, w tym w mediach społecznościowych

Co oferujemy? Twoje zadania:

  • zdobycie doświadczenia w zakresie działań employer brandingowych
  • możliwość poznania profesjonalnej firmy tradingowej od „kuchni”
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • spotkania integracyjne
  • skrócony proces rekrutacji do pracy

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • znasz język ukraiński w stopniu zaawansowanym
  • jesteś studentem jednej z uczelni: UG, WSB Gdańsk, SGH, UŁ, UEK, UEP
  • udzielasz się w mediach społecznościowych
  • jesteś kreatywny, zaangażowany i samodzielny w działaniu
  • masz rozwinięte zdolności organizacyjne.

Na zgłoszenia czekamy do 09 listopada 2018 roku.

              Miej wpływ na działania OSTC na Twojej uczelni!

Required*
Attach resume as .pdf, .doc, .docx, .odt, .txt, or .rtf (limit 5MB) or Paste resume

Paste your resume here or Attach resume file